Blog
Zaujímavosti, rady a návody zo sveta nábytku a bytových doplnkov

Práve dvierka sú na kuchyni tým najdôležitejším prvkom, ktorý určuje vzhľad kuchyne - Má pôsobiť klasicky alebo minimalisticky? Má byť v prírodnom drevodekore alebo v niektorej z módnych farieb? Má byť lesklá alebo matná? Máme v ponuke všetky... stačí si vybrať.

Pracovná doska je najdôležitejšou a nedeliteľnou súčasťou kuchynskej linky. Je to miesto, ktoré musí odolávať snáď najvyššej pracovnej záťaži z celej kuchyne, no musí to byť zároveň miesto najpriateľskejšie k potravinám, s ktorými samozrejme dochádza do sústavného kontaktu. Preto kladieme vysoký dôraz na kvalitu, hygienickosť a odolnosť použitých...

BLANCO keramika umývacie centrá sa vyrábajú z osvedčených materiálov. Keramické drezy sú ľahko ošetrovateľné a pekné na pohľad: hladké formy v atraktívnych farbách. Najdôležitejšie vlastnosti BLANCO keramických drezov a vaničiek:

Nerez ako skoro žiadny iný materiál sa dá integrovať do každého kuchynského prostredia. Jeho najdôležitejšie vlastnosti:

Firma BLANCO prezentuje na trhu technicky jedinečný materiál SILGRANIT® PuraDur®. S excelentnými, viacnásobne vylepšenými ošetrovacími vlastnosťami pre všetky SILGRANIT-ové výrobky a vo všetkých farbách.

Naším heslom je jeden reálny fakt, "v porovnaní ceny a kvality sme bezkonkurenční", tento fakt pozostáva práve z výroby kuchynskej linky. Kvalita a dôraz pre detail, sa radí medzi hlavné priority výroby DALNO.