Niečo o našich kuchyniach

12.04.2017

Výroba kuchyne DALNO

Naším heslom je jeden reálny fakt, "v porovnaní ceny a kvality sme bezkonkurenční", tento fakt pozostáva práve z výroby kuchynskej linky. Kvalita a dôraz pre detail, sa radí medzi hlavné priority výroby DALNO.

Výroba kuchynských liniek a interiérov DALNO, zastáva popredné miesto na slovenskom trhu. Už s viac ako 11 ročnou históriou si získala srdce nejedného domova, kde sme sa snažili vložiť dušu do každej Vašej domácnosti. Najsilnejšou stránkou majiteľa spoločnosti je nekonečný dôraz na výrobu s dôrazom pre detail, kvalitu materiálov a inováciu výrobných technológii. Kvalita materiálov od renomovaných dodávateľov nám dáva možnosti poskytnúť na naše produkty záruku 5 rokov a na vnútorné vybavenia doživotnú záruku. Značky ako EGGER či BLUM sú v rámci výrobného odvetvia celosvetovou špičkou.
V roku 2012 sme ako prvý výrobca na Slovensku zaradili do výroby technológiu LASER EDGE. Technológia LASER EDGE - inovatívne riešenie nanášania hrán na dosku bez špáry a použitia lepidla. Výsledkom je bezchybný takmer neviditeľný spoj, ktorý prináša nielen dizajnový vzhľad ale predovšetkým odolnosť voči odlepeniu hrany. Ďaľšou horúcou novinkou 2017, opäť DALNO ako prvý výrobca sa slovenskom trhu, sme začali využívať pri výrobe kuchynských liniek a interiérov technológiu PUR TECHNOLOGY. Nová nadčasová technológia olepovania hrán použitím lepidla PUR TERMOSET je vo všetkých smeroch špičkou, čo trh v danom odvetví ponúka. PUR technológiou dochádza k vytvoreniu pevného spoja, ktorý je vodotesný a zabraňuje vstupu vlhkosti a vody do korpusov skriniek. Minimalizovanie lepidla s takmer neviditeľným spojom. Týmto spôsobom sú olepené dvierka aj hrany pracovných dosiek. Nielen kvalitou ale aj estetickým vzhľadom, sme opäť prevýšili výrobu kuchynských liniek DALNO.

MOLYN kuchyne a interiéry - DALNO kuchyne, Janka Kráľa 4869 - Colorhouse 1, 955 01 Topoľčany, +421 911 010 664
Copyright © 2019 D KUCHYNE a INTERIÉRY Topoľčany. Všetky práva vyhradené.