Podlahy EGGER PRO Design

Pokiaľ chcete mať krásny byt, je dobré začať od podlahy, doslova. Občas ale môže byť náročné zladiť podlahu s ostatným nábytkom tak, aby výsledok vyzeral čo najlepšie. V našom štúdiu máte k dispozícii viac ako 30 vzoriek podláh pre jednoduchšie rozhodovanie sa pri výbere dekorov podlahy a nábytku. 

EGGER PRO Design znamená pre zákazníkov a projekty: už žiadne rozhodovanie medzi požiadavkou na extrémne odolnú krytinu, moderný vzhľad a ekologické riešenie podlahy. Nová dizajnová podlaha triedy použitia 33 v sebe zahrňuje všetky tieto výhody.  

Podlaha, na ktorej čas nezanecháva žiadne stopy

Vysoko kvalitná podlaha je neoddeliteľnou súčasťou interiéru domu. Ak pri intenzívnom používaní ostane podlaha trvale krásna, vyplatí sa vložená investícia dvojnásobne až trojnásobne. Naša dizajnová podlaha je zaručene svetlostála, časom nebledne ani netmavne. Vďaka unikátnym regeneračným schopnostiam povrchu vypadá stále ako v prvý deň používania. Nato sa môžete spoľahnúť. Nie bezdôvodne poskytuje výrobca na podlahu v súkromnej sfére záruku 25 rokov a v komerčnej 5 rokov.

V srdci z dreva

Inovácie všade aj pod povrchom. Základom našej podlahy je ultra tenká doska z vlákien prírodných drevín Ultra Wood Fibre Board (UWF) o hrúbke 4,3m. Táto tmavošedá doska sa skladá zo špeciálnych ihličnatých drevín a vyznačuje sa extrémne vysokou hustotou, ktorá zabraňuje napúčaniu hrán. Podlaha Egger PRO Design je preto vhodná aj do vlhkých priestorov alebo pre použitie na intenzívne namáhaných plochách. Funkčná a s dlhou životnosťou, zároveň tiež ultra kompaktná a neuveriteľne krásna: Dokonalá dizajnová podlaha sa hodí všade tam, kde musí podlaha splňovať náročné požiadavky.

Tajomstvá regenerácie ......

Vrchná vrstva podlahy Egger PRO Design sa skladá z TPU, čo je skratka pre termoplastický polyuretan. Tento pružný materiál prepožičiava podlahe špeciálnu pamäťovú funkciu. Pokiaľ na povrchu podlahy dôjde k deformácii, "vzpomenú" si molekuly TPU vytlačené zo svojho miesta na východziu polohu a behom krátkej doby sa zase posunú späť - podlaha je ako nová.
Výhody: elastický materiál šetriaci naše kĺby, unikátny efekt SelfRepair, travalo krásny povrch, pocit prirodzenosti a tepla pri chôdzi, viac pohodlia a lepšia kvalita bývania, flexibilita pri tvorbe a využívaní priestoru, bezpečné spracovanie a pokládka, tlmenie kročajového hluku.

Voda jednoducho stečie

Základom podlahy Egger PRO design je Ultra Wood Fibre Board - drevovláknitá doska z najčistejších ihličnatých drevín. Aby bola podlaha zaručene odolná voči vlhkosti, má uzavretú vysoko zaťažiteľnú nosnú dosku naviac zhora dole. Dvojitá ochrana je lepšia. Vďaka technológií DualSeal sa dovnútra nedostane ani kvapka vody. Dizajnová podlaha je preto vhodná pre vlhké priestory aj pre použitie na intenzívne namáhaných plochách. Výhody dervovláknitej dosky z ihličnatých drevín: ekologická a zdravotne nezávadná, ultra kompaktná, vysoko tvarove stála, rýchla a flexibilná pokládka, dvojité uzavretie (DualSeal) pre väčšiu odolnosť voči vlhkosti, zníženie napúčania.

Trieda protišmyku R10 alebo jednoducho: veľká bezpečnosť!

Ako mnoho ďalších podláh zaručuje aj podlaha Egger PRO Design overené a certifikované protišmykové vlastnosti triedy R10. To znamená: Okrem autentických povrchových štruktúr ponúka bezpečný krok a tým aj mimoriadny komfort bývania a chôdze. Vďaka klasifikácii R10 podlahy výrazne prevyšujú bežné požiadavky na súkromné priestory a zaisťujú zvýšenú potrebu bezpečnosti. Okrem toho sú ideálne pre použitiev hoteloch a reštauráciach alebo na pracoviskách s vysokou požiadavkou na triedu R10.

Zdroj: www.egger.com , www.youtube.com 

MOLYN kuchyne a interiéry - DALNO kuchyne, Janka Kráľa 4869 - Colorhouse 1, 955 01 Topoľčany, +421 911 010 664
Copyright © 2019 D KUCHYNE a INTERIÉRY Topoľčany. Všetky práva vyhradené.