Výroba a technológie

NAJMODERNEJŠIE TECHNOLÓGIE U VÁS DOMA, PREČO JE TO TAK ?

DALNO Trade s.r.o. Dolný Kubín je najdynamickejšie sa rozvíjajúca spoločnosť vo výrobe kuchynských liniek a interiérov na slovenskom trhu. Najmodernejšie výrobné technológie INDUSTRY 4.0 je 4. priemyselná revolúcia v praxi. Robotická olepovacia linka, jedinečný unikát na slovenskom i českom trhu. Robotizovaný sklad hotových dielov , automatická vŕtacia linka, automatická linka na strojové lepenie a montáž korpusov. Prvý výrobca s technológiou LASER EDGE na Slovensku a v Čechách. Puch Technológia - špičková technológia olepovania hrán.       O čom iní snívajú, u nás je realita.


INDUSTRY 4.0

09.05.2018

JEDINEČNÝ UNIKÁT NA SLOVENSKOM A ČESKOM TRHU. Medzi najmodernejšie výrobné technológie sa radí INDUSTRY 4.0, ktorú by sme mohli nazvať 4. priemyselnou revolúciou v praxi. Sen sa tak stáva skutočnosťou. A čo si pod ňou predstaviť ? Jednak je to robotická olepovacia linka, jedinečná v Čechách i na Slovensku, potom robotizovaný sklad hotových dielov,...

Jedinečná technológia finálnej povrchovej úpravy s názvom EVERMATT. Lak EVERMATT je elegantne matný. Vďaka tejto nadčasovej technológii, povrchy nestrácajú ani po rokoch svoj estetický vzhľad a sú odolné voči lešteniu. Výsledkom tejto technológie je prirodzený vzhľad bez výskytu odlesku.

Nadčasová technológia olepovania hrán použitím lepidla PUR TERMOSET je vo všetkých smeroch špičkou, čo trh v danom odvetví ponúka. PUR technológiou dochádza k vytvovreniu pevného spoja, ktorý je vodotesný a zabraňuje vstupu vlhkosti do korpusov skriniek. Minimalizovanie lepidla s takmer neviditeľným spojom. Týmto spôsobom sú olepené všetky hrany...

LASER EDGE

07.05.2018

Prvý výrobca s technológiou Laser Edge na Slovensku. Inovatívne riešenie nanášania hrán na dosku, bez špáry a použitia lepidla. Bezchybný neviditeľný spoj bez špár. Výsledkom je zvýšená odolnosť voči teplu a vode, dokonalý dizajnový vzhľad.